İsviçre - Kosta Rika canli yayini 27 Haziran

İsviçre - Kosta Rika maci bitmistirPhillip Cocu Fenerbahçe'yle imzaladı: Çok istekliyim. Öne doğru oynayan takım olacağız


Fenerbahçe, yeni teknik direktörü Phillip Cocu'yla sözleşme imzaladı. Hollandalı teknik adam, Ülker Stadı'nda düzenlenen ve başkan Ali Koç ile sportif direktör Damien Comolli'nin de katıldığı basın toplantısında hem oynatmak istediği futbol felsefesinden bahsetti hem de transfer konularına açıklık getirdi.

Fenebrahçe'de Phillip Cocu dönemi resmen başladı. Hollandalı teknik adam, Ülker Stadı'ndaki basın toplantısında başkan Ali Koç ve sportif direktör Damien Comolli'yle birlikte gazteecilerin sorularını cevapladı. Tam 1 saat 15 dakika süen basın toplantısında yapılan açıklamalar şu şekilde: ALİ KOÇ: Hoşgeldiniz. Daha güzel günleri yaşamak dileğiyle buradayız. Bugün başkan ve yönetim kurulumuz olarak bir hocayla anlaştık ve sembolik imza törenimizi yapıyoruz. Gönlümden geçen, başkan olduğum sürece bunun ilk ve son teknik direktör anlaşmamız olmasıdır. Tabii bunun için de beklentileri karşılamamız gerekiyor. Hepsini biliyoruz. Damien Comolli liderliğinde, Phillip Cocu'nun teknik direktörlüğünde hepimiz birçok şeyi başarırız. Phillip'e ve ailesine Fenebrahçe'ye ve İstanbul'a hoşgeldiniz diyoruz.

Hiç yorum yok: